Terminliste 2018

DatoPulje StartHjemmelagBortelag
Uke 40
Torsdag 4. oktober

Pulje 118.00Lerøy Midt AS, HestvikaHitrahallen SA
Torsdag 4. oktoberPulje 218.00Marine Harvest ASThe Bowling Stones
Torsdag 4. oktoberPulje 218.00ÅkerbowlElektro 1 Hitra og Frøya
Uke 41
Torsdag 11. oktoberPulje 118.00Spare WarsLerøy Midt AS, Hestvika
Torsdag 11. oktoberPulje 218.00ÅkerbowlMarine Harvest AS
Torsdag 11. oktoberPulje 218.00Elektro 1 Hitra og FrøyaThe Bowling Stones
Uke 42
Torsdag 18. oktoberPulje 118.00Hitrahallen SASpare Wars
Torsdag 18. oktoberPulje 218.00The Bowling StonesÅkerbowl
Torsdag 18. oktoberPulje 218.00Marine HarvestElektro 1 Hitra og Frøya

Terminliste 2013

Kamp


Uke


Dato


Tid


Pulje


Lag A


Lag B


1


5


28. jan


18.00


Pulje1


Bank 1


Hitra Pensjonist


2


5


28.jan


18.00


Pulje1


Fillan skole 1


Kraftlaget


3


5


31. jan


18.00


Pulje 2


Fillan skole 2


Hitrahallene


4


5


31. jan


18.00


Pulje 2


Ulvøya Bowlingklubb


Lerøy Midnor


5


6


4. feb


18.00


Pulje 3


TwoForFiwe


Fillan skole 3


6


6


4. feb


18.00


Pulje 3


Gutta Boys


Salmar


7


7


11.feb


18.00


Pulje 1


Bank 1


Fillan skole 1


8


7


11. feb


18.00


Pulje 1


Hitra Pensjonist


Kraftlaget


9


7


14. feb


18.00


Pulje 2


Fillan skole 2


Marine Harvest


10


7


14. feb


18.00


Pulje 2


Hitrahallene


Lerøy Midnor


11


9


25. feb


18.00


Pulje 1


Bank 1


Kraftlaget


12


9


25. feb


18.00


Pulje 1


Fillan skole 1


Hitra Pensjonist


13


9


28. feb


18.00


Pulje 3


Fillan skole 3


Gutta Boys


14


9


28. feb


18.00


Pulje 3


Salmar


Two Four Five


15


10


4. mars


18.00


Pulje 2


Ulvøya Bowlingklubb


Marine Harvest


16


10


4. mars


18.00


Pulje 3


Gutta Boys


Two Four Five


17


10


7. mars


18.00


Pulje 3


Fillan skole 3


Salmar


18


11


11. mars


18.00


Pulje 2


Fillan skole 2


Lerøy Midnor


19


11


11. mars


18.00


Pulje 2


Hitrahallene


Ulvøya Bowlingklubb


20


12


18.mars


18.00


Pulje 2


Marine Harvest


Hitrahallene


21


12


18. mars


18.00


Pulje 2


Fillan skole 2


Ulvøya Bowlingklubb


22


14


4. april


18.00


Pulje 2


Marine Harvest


Lerøya Midnor